Asistent Manager Vanzari

SC PARCON FREIWALD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la activitatea comerciala: ofertare, achizitie, vanzare etc.
Urmareste stadiul ofertelor, comezilor precum si a incasarilor.
Participa activ la decizile comerciale.
Contribuie cu idei pentru dezvoltarea departamentelor.
Precum si alte activitati comerciale in functie de necesitate.

CERINTE

Persona organizata, ordonata, cu o buna orientare comerciala.
Cunostinte de operare PC.
Cunostinte limba engleza scris si vorbit.
Constituie avantaj cunoasterea limbii germane.

BENEFICII OFERITE

Loc de munca intr-o firma de prestigiu
Salar atractiv
Training specializat
Telefon mobil

SC PARCON FREIWALD SRL este o societate comerciala cu capital privat german, avand la baza experienta de peste 15 ani in comertul industrial intern si international a echipei manageriale. Diferentierea hotaratoare fata de concurenta o reprezinta in primul rand produsele comercializate, ale caror marca reprezinta o reala garantie de calitate si seriozitate, cat si serviciile noastre, satisfacerea cererilor clientilor fiind realizata in mod profesionist de catre departamente de specialitate.