Asistent Manager (cu posibilitati de avansare)

Rapid Pizza SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostu coleg va avea un rol activ in:

- organizarea activitatilor firmei;
- intretinerea relatiilor cu firmele si institutiile partenere;
- monitorizarea eficientei anumitor departamente;

CERINTE

Candidatul ideal pentru noi are:

- studii superioare in curs sau finalizate;
- cunostine solide de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc);
- abilitati organizatorice peste medie;
- gandire logica;
- fire serioasa, corecta, ordonata si punctuala;
- dorinta de a construi/de a continua o cariera in management;

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de avansare in functii de conducere
- masina si laptop de serviciu
- salariu peste media pietei + bonusuri de performanta

Firma Rapid Pizza SRL este unul din liderii pietei din Targu Mures in domeniul livrarii de pizza, spaghete si salate la domiciliu.
Obiectivul nostru este implementarea unui sistem profesional de preparare si livrari, care elimina modalitatile de lucru invechite din acest domeniu si pune in aplicare un stil de lucru si de abordare care raspund in totalitate provocarilor zilelor noastre.