Asistent logistica

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tjobs isi mareste echipa si cauta coleg la departamentul de Logistica.

Candidatul ideal trebuie:

-sa asigure cazare si transport pentru persoanele care pleaca in delegatii sau la munca in afara tarii
-sa tina evidenta platilor cazarilor si a mijloacelor de transport
-sa asigura achizitionarea echipamentelor EPI si a sculelor pentru echipele care pleaca in Franta
-sa urmareasca deplasarea persoanelor pentru a ajunge in bune conditii la locul de cazare si/sau locul de munca
sa verifice efectuarea platilor de catre departamentul Financiar si sa instiinteze colaboratorii externi de efectuarea acestora

CERINTE

Experienta pe un post similar constituie avantaj
Limbi straine: Franceza – la nivel conversational

Cerinte specifice:

-disponibilitatea de a tine legatura telefonic cu echipele care sunt pe drum si dupa orele de program
-disponibilitate la deplasari multiple

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.