ARTTHING SRL

01-03-2017 | EXPIRA LA 03-03-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

Meguntad a rosszul megszerkesztett reklámokat? Zavar ha egy pólóra nem megfelelően szitáztak vagy egy autókon elcsúsztak a dekorfóliák? Úgy érzed te ennél többre lennél képes? Jobban meg tudnád csinálni? Ne habozz jelentkezni! Az Artthingnél dekoratőr munkatársat keresünk! Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem kizáró jellegű. Ha úgy érzed van benned potenciál, önéletrajzodat várjuk az office@artthing.ro e-mail címre.

CERINTE

Amit keresünk:
Szakirányú végzettség
Precíz, lelkiismeretes munka
Alapvető számítógépes ismeretek, 2D, 3D tervezés
Jó kommunikációs készség
Terhelhetőség
Román nyelvtudás
A szakmai tapasztalat vagy gyors tanulási képesség

BENEFICII OFERITE

Amit kínálunk:

Jó hangulatú fiatalos csapat
Önálló, kreatív feladatok
Rugalmas munkaidő
Kellemes munkakörnyezet
Versenyképes bérezés
Fejlődési lehetőség
Teljesítményarányos juttatások

DESCRIEREA FIRMEI

ARTTHING Services:

DESIGN
Logo / Graphic / Interior-Exterior / Web

BRANDING
Corporate image / Product image

WEBSITE DEVELOPMENT