ANGAJAM INGINER-CONSTRUCTII CCIA Tg.Mures

S.C ASIAD INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Stabilirea sarcinilor de încărcare a structurilor.
Efectuarea calculelor statice şi dinamice.
Concepţia structurii de rezistenţă .
Întocmirea caietelor de sarcini.
Structurarea şi organizarea proiectului.
Întocmirea planurilor tehnologice de execuţie, montaj şi a graficelor de execuţie .
Dimensionarea secţiunilor.
Întocmirea măsurătorilor şi a cantităţilor de lucrări.
Verificarea şi urmărirea execuţiei lucrărilor în şantier.
Conducerea procesului de proiectare .
Programarea lucrărilor de proiectare şi execuţie .
Elaborarea de soluţii economice, tehnice şi tehnologice .
Verificarea, compararea şi selectarea ofertelor .
Întocmirea, verificarea şi derularea contractelor de proiectare .
Întocmirea documentelor de evidenţă şi raportarea activităţii.
Managementul calităţii.
Comunicarea interpersonală.
Coordonarea activităţilor echipei.

CERINTE

experienta in domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA CE ACTIVEAZA IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR.