Achizitor Public

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Achizitii Publice:
-Urmareste aplicarea corecta a legislatiei privind achizitiile publice in societate
-Stabileste procedurile de achizitii publice care se vor aplica pentru achizitiile de bunuri, servicii, lucrari etc.
-Participa la sesiunile de deschidere si negociere a ofertelor la autoritatile contractante;
-Elaboreaza continutul documentatiilor de atribuire (referate, note justificative, fisa de date, caiet de sarcini);
-Elaboreaza documentele aferente derularii procedurii de achizitie publica (calendar, raport de evaluare, comunicari catre ofertanti, solicitari de clarificari si raspunsuri la clarificari);
-Intocmeste dosarul procedurii de achizitie publica;
-Organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate.

CERINTE

CERINTELE POSTULUI:
-Studii superioare;
-Experienta in utilizarea sistemului SEAP;
-Experienta in achizitii publice de minim un an de zile;
-Personalitate pro-activa/puternic orientata catre obtinere de rezultate;
-Persoana determinata/dedicata atingerii obiectivelor;
-Personalitate asertiva;
-Capacitatea de a lucra pe dead - line - uri stranse pastrandu-se focusarea pe agenda profesionala;

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).