Responsabil conturi de networking

intellcodeshadowone.com

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii :

limba engleza stapanita foarte bine , scris , citit , vorbit
Sa creeze si administreze conturi pagini oficiale de facebook, linkedin , tweeter etc
Cunostinte realizare networking
Bun abilitati de comunicare si persuasiune

CERINTE

Descrierea jobului

Oportunitate unica intr-un domeniu nou si in continua expansiune
Multiple beneficii
Spnsorizare din partea companie a diverselor cursuri pe platformele de training Coursera, Edx, Udacity

BENEFICII OFERITE

Descrierea companiei

Ca o companie tanara ne propunem sa identificam mijloace inovative de a utiliza cele mai recente evolutii din Big data si Machine learning, pentru a dezvolta solutii personalizate pentru clientii nostri care sa le permita realizarea de predictii si analize de date cat mai precise, conducand la obtinerea unor avantaje competitive sustenabile.

As a young company, we aim to identify innovative ways to use the latest developments in Big Data and Machine Learning to develop tailor-made solutions for our customers that enable them to produce the most accurate predictions and analyses, thus obtaining a sustainable competitive advantage.