Inginer silvic

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ocupa cu intocmirea si respectarea amenajamentelor silvice.
Se ocupa de exploatarea masei lemnoase, cu respectarea dispozitiilor legale in vigoare.
Asigura paza si integritatea fondului forestier.
Realizeaza lucrari de regenerare a padurii.
Executa lucrarile necesare pentru prevenirea si combaterea bolilor si daunatorilor padurii.
Se ocupa de intretinerea si repararea drumurilor forestiere pe care le are in administrare sau in proprietate.
Se ocupa cu delimitarea proprietatii forestiere in conformitate cu actele de proprietate si mentinerea in stare corespunzatoare a semnelor de hotar.

CERINTE

Studii absolvite de silvicultura.
Experienta in domeniul silvic de minim 5 ani.
Permis auto categoria B.
Cazier judiciar fara antecedente penale.
Cunostinte utilizare calculator – pachet office (word, excel) si internet – constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)