Consilier financiar

sc

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam candidati cu urmatorul profil profesional:
bune abilitati de comunicare si relationare
spirit de echipa
orientare catre client
abilitati de organizare si gestiune a timpului
competente MS Office (Word, Excell, Power Point) si internet
capacitate de sistematizare, analiza si sinteza
experienta in vânzari

CERINTE

• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
• Consiliezi clientii in alegerea produselor bancare si inchei contracte de economisire-creditare,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.

BENEFICII OFERITE

oportunitatea unei cariere de succes
pachet de venituri substantiale, la nivel european
concursuri nationale si externe
contributia la dezvoltarea mediului de afaceri
un mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa performanta
pachete de training tehnic si bazat pe competente, cu traineri interni si externi

DESCRIEREA FIRMEI

institutie financiara