Angajez vanzatoare magazin haine second-hand

S.C.HOLOPIXEL .SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

.. Jobul in sine presupune vanzarea de articole de imbracaminte second-hand .Candidata trebie sa intretina magazinul in conditii perfecte de curatenie , sa comunice cu clientii (si sa le transmita acestora ofertele promotionale).Candidata trebuie sa aibe abilitati in utilizarea calculatorului
Totodata trebuie sa participe la aranjarea marfii pe raft .
Avem rugamintea ca cv-ul sa fie insotit si de o poza de-a Dumneavoastra.Magazinul are monitorizare video permanenta.

CERINTE

Candidata trebuie sa fie de preferat (dar nu obligatoru) promotia 2012 (liceu sau studii superioare).De asemenea trebuie sa fie o persoana cu un aspect fizic palcut , activa cu inclinatii reale catre moda si design

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut ,decent, modern cu acces la internet .
Salariul este format dintr-o parte fixa , un punct minim de targhet lunar si o parte variabila in functie de performanta.

Suntem o companie importatoare de haine second hand din Marea Britanie.