Muncitor revizii instalatii gaz

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasari pe teren pentru efectuarea reviziilor la instalatiile de gaz - 1 post in Targu-Frumos; 1 post Barlad.

CERINTE

Experienta similara de minim 1 an
Autorizare ANRE minim grad III
Permis auto si masina proprie (dispus a o utiliza in interes de serviciu)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+bonuri de masa
Contract de munca pe perioada determinata pana pe 31.12.2014.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).