Suntem o echipa de oameni dedicati, tineri, si te vrem alaturi de noi! Suntem Partener Business Telekom Romania, la nivel national, cea mai mare companie de telecomunicatii din tara noastra.

CIao Tel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana dinamica, dornica sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune. Concret, daca ai:

Experienta in vanzari, minim 1 an/reprezinta un avantaj
Atitudine pozitiva, seriozitate, perseverenta
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Dorinta de dezvoltare, orientat catre solutii
Carnet conducere, categoria B
te asteptam sa aplici pentru acest job!

CERINTE

Ce asteptam de la tine?

Sa prospectezi piata persoanelor juridice din regiunea de Vest a tarii
Sa promovezi si vinzi produse si serviciileTelekom catre persoanele juridice (70% activitate de teren)
Sa identifici nevoile clientilor si propui cele mai bune solutii
Sa atingi si depasesti obiectivele de vanzari
Sa cunosti foarte bine produsele si serviciile Telekom si sa fii la curent cu tendintele industriei

BENEFICII OFERITE

Cu ce venim noi catre tine?

Mai concret, iti propunem:

Salariu atractiv care poate depasi 1000 de euro/luna
Masina de serviciu, laptop, telefon
Programe de training
Sprijin constant pe parcursul activitatii