Lucrator comercial magazin produse fitosanitare si produse pentru casa-gradina - Targoviste

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala importanta angajeaza Lucrator comercial magazin produse fitosanitare si produse pentru casa-gradina pentru magazinul situat in Targoviste.
Candidatul ideal:
- Cunostinte si experienta in domeniu;
- Studii agricole-medii sau superioare;
- Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Inteligenta (gandire logica, memorie); corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
- Cunoştinţe bune operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet)

CERINTE

Descrierea postului:
- Asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
- Comanda si receptioneaza marfa;
- Aranjeaza si expune marfa conform planogramelor interne ;
- Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora ;
- Se implica in prospectarea zonei si dezvoltarea numarului de clienti;
- Se implica activ in prezentarea si promovarea produselor si serviciilor companiei (telefonic, internet, etc.);
- Raspunde de gestiunea magazinului;
- Propune conducerii solutii de imbunatatire a activitatii si transmite mesajele primite de la clienti;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu atractiv, peste medie;
- Oportunitatea angajarii intr-o companie mare, cu reprezentativitate nationala ;
- Posibilitati de promovare.