Lacatusi mecanici, tamplari PVC si Al., Montatori perete cortina, Muncitori necalificati

SC FEPA CCA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- prelucreaza componentele de mase plastice/Aluminiu prin respectarea fluxului tehnologic (pentru confectioner)
- Organizeaza lucrarile de montaj, realizeaza pregatirea locului unde va fi montata tamplaria (pentru montator)
- Executa montajele respectand standardele specifice (pentru montator)
- Respecta si eficientizeaza procesele de lucru si asigura calitatea superioara a lucrarilor efectuate

CERINTE

Candidatul ideal
- Experienta de minimum 3 ani in domeniul tamplariei PVC/Aluminiu
- Abilitati tehnice
- Seriozitate, responsabilitate, atitudine pozitiva
1. Desfasurarea activitatii in echipa
2. Identificarea sarcinilor si planificarea activitatii
3. Comunicare interactiva la locul de munca
4. Efectuarea unor calcule matematice simple
5. Aplicarea NTSM si PSI
6. Aplicarea procedurilor tehnice de executie si control a calitatii
7. Disponibilitate pentru lucrari in Bucuresti si in tara

BENEFICII OFERITE

Program normat si posibilitati de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator Tamplarie PVC cu Geam Termopan