SC KABLUTRONIK SRL, angajeaza Inginer Electric, pentru noua hala de productie din Localitatea Ulmi (DN71).

SC KABLUTRONIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregătirea și raportarea proceselor de lucru
• Detectarea potențialelor blocaje în producție și luarea de măsuri preventive

CV-urile se pot trimite si pe adresa de e-mail office@kablutronik.ro sau se pot depune la sediul actual al societatii din Loc. Ulmi, Incinta Sagricom

CERINTE

• Studii superioare tehnice finalizate sau in curs (Inginerie Electrica)
• Cunostinte de operare pe calculator (Windows si Office);
• Abilitati bune de analiza, planificare si optimizare
• Persoana dinamica, atenta la detalii, cu gandire analitica, abilităţi de planificare şi organizare a propriei munci;
• Abilitati de comunicare, flexibilitate in invatarea.
• Cunoasterea limbii engleze nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

• Salariu competitiv
• Transportul gratuit (pe rutele Glodeni, Branesti, Ocnita, Comisani, Nucet Targoviste)
• Tichete de masa
• Prime de sarbatori si vacanta

SC KABLUTRONIK SRL este producătoare de ansambluri cabluri electrice, componente electronice si mase plastice, pentru aparatele frigorifice ARCTIC SI BEKO