inginer devizist - departamentul Ofertare

S.C. FALKOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer devizist instalatii - departament ofertare. Cunostinte operare PC, program de devize, experienta intocmirea documentatie pentru licitatii instalatii, climatizare, termice, electrice.
- Intocmire oferte instalatii HVAC
- Antemasuratori
- ofertare lucrari de instalatii/echipamente climatizare

CERINTE

Cerinte
- Absolvent studii superioare de specialitate (constructii, instalatii) ideal instalatii
- Experienta in intocmire ofertare licitatii lucrari de instalatii/climatizare
- Cunostinte bune operare PC- program de devize
- domiciliu stabil - jud. Dambovita.
Vor fi selectati numai candidatii cu aplicatie CV direct pe MYJOB. CVurile trimise adresele de e-mail/fax ale societatii nu vor fi luate in considerare.

Companie cu capital privat ce activeaza de peste 20 ani pe piata din Romania avand ca obiect de activitate importul si distributia de echipamente de climatizare/incalzire/climatizare.