COORDONATOR LOGISTICÃ – TRANSPORT

S.C.LACTATE NATURA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica si optimizeaza operatiunile de transport marfuri, in scopul aprovizionarii si/ sau livrarii acestora;
- Responsabil pentru activitatea proprie si a angajatilor din subordine;
- Colaboreaza cu sefii de departamente pentru stabilirea transportului marfii;
- Cauta si implementeaza solutii de logistica;
- Urmareste derularea transporturilor, verifica documentele de transport

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Persoana organizata, cu o buna capacitate de coordonare si planificare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare;
- Experienta intr-un post similar in domeniul transportului de marfuri constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.

S.C. LACTATE NATURA S.A. este cea mai mare fabrică de prelucrare a laptelui din judeţul Dâmboviţa, având ca obiect de activitate prelucrarea şi comercializarea, la nivel naţional a laptelui şi produselor lactate sub marca Natura.