COORDONATOR ATELIER MECANIC AUTOTURISME

SC BEDA IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Se solicita:
- experienta in domeniu
- seriozitate, spirit de echipa, dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- un salariu motivant si conditii excelente de lucru
- cursuri de specializare

BEDA IMPEX SRL comercializeaza o gama larga de anvelope si camere auto, piese si accesorii auto pentru autoturisme, autocamioane si semiremorci. (autohtone si import, tractoare si masini agricole, S1500, S1800, TAF si IFRON).

Structura companiei:
- MAGAZIN comercializare de piese si accesorii auto;
- SERVICE anvelope;
- SERVICE multimarca pentru autoturisme si autocamioane;
- TRANSPORT de marfa intern specializat, transport de marfa international;
Astazi operam intr-un complex modern, dotat cu cele mai performante echipamente de diagnosticare si reparatie oferind o gama completa de produse si servicii de calitate certificate ISO.

Avem o echipa de profesionisti si suntem plini de entuziasm iar flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor noastre, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei din Romania.