Angajam cosmetician in Targoviste

DIVIN ESTETIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

DIVIN ESTETIC ofera o excelenta oportunitate unei persoane pozitive si pline de viata, motivate sa invete lucruri noi, pasionata de cosmetica si orientate spre rezultate.

Dorim sa formam
COSMETICIAN specializat in IPL
in Targoviste.Experienta anterioara de cosmetician constituie un avantaj,

CERINTE

Candidatul ideal, in plus, trebuie sa:
* sa comunice amabil si deschis cu clientii, atat la telefon cat si-n salon.
* aiba spirit de orientare in situatii diverse si sa faca fata provocarilor
* aiba o tinuta impecabila

Iti punem la dispozitie toate mijloacele necesare pentru cat tu sa…

* realizezi tratamente faciale si corporale de calitate
* mentii relatia cu clientii
* gestionezi stocul si sa emiti facturi
* implementezi ideile de marketing si sa vii cu propuneri noi

Tu trebuie sa fii doar performant si sa-ti placa ceea ce faci!

BENEFICII OFERITE

Cum te recompensam?

* cu buna dispozitie si un mediu de lucru la standarde occidentale
* salariu fix
* bonusuri de performanta
* posibilitatea de-a lucra pentru un brand in crestere continua
* posibilitatea de crestere in cariera
Daca te potrivesti in echipa noastra, trimite CV-ul tau,
Persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

CENTRU INFRUMUSETARE