Cautam sa formam un cosmetician specializat in IPL

S.C. FEROS COLECT PREST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ce o sa ne ajuti?

1. Realizarea de tratamente faciale si corporale in cabina.
2. Mentinerea relatiei cu clientii (telefon, mail, si intalniri la birou)
3. Gestionarea stock-uli
4. Emitere facturi
5. Mentinerea relatiei cu furnizorii
6. Cautare de noi furnizori
7. Gasirea si implementarea unori idei de marketing si managemenet
9. Parcurgerea celui mai bun curs de Tratamente cu Lumina intens pulsata si implementarea strategiilor in firma
10. Rezolvarea provocarilor din fiecare zi
11. Participare si reprezentarea firmei la evenimente.

CERINTE

Daca raspunzi cu “da” la toate intrebarile de mai jos, ai sanse mari sa ajungi la un interviu:

1. Ai logica
2. Stii sa zambesti si sa te distrezi
3. Esti dispusa sa inveti
4. Iti place sa citesti
5. Te imbraci frumos
6. Stii sa vorbesti frumos la telefon si iti place sa faci asta
7. Iubesti domeniul cosmeticii.
8. Vrei sa faci lumea mai fericita.
9. Esti descurcareata
10. Nu te blochezi in fata unei provocari
11. Ai cei sapte ani de acasa, plus jumatate
12. Stii sa utilizezi un calculator.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

1. Buna dispozitie
2. Salariu fix
3. Bonusuri de performanta
4. Cadouri periodice :)
5. Colege classy si de treaba :)
6. Un loc de munca elegant
7. Posibilitatea de a lucra pentru un brand in crestere continuua
8. Posibilitatea de a creste in cariera

Daca sunt anumite puncte pe care inca nu le stii, dar esti dornica sa inveti, candidateaza-te…cautam atitudine nu doar aptitudine.

DESCRIEREA FIRMEI

CENTRU INFRUMUSETARE