Asistent consultant fonduri europene

SC AUDIT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Functia de incadrare: economist

Responsabilitati:
- intocmire/ redactare draft memorii, planuri de afaceri, documentatii conform cerintelor procedurilor de accesare/ implementare fonduri europene;
- verificare acte/ documente conform procedurilor de eligibilitate a cheltuielilor finantate prin intermediul fondurilor europene.

CERINTE

- cunostinte in domeniul financiar - contabile;
- cunostinte avansate Microsoft Office;
- capacitate de exprimare in scris coerenta si fluenta;
- disponibilitate program flexibil;

- experienta accesare/ implementare proiecte finantate prin fonduri europene constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare cariera si pregatire profesionala in domeniile de audit financiar, expertiza contabila, consultanta fiscala, consultanta fonduri europene, evaluare active si intreprinderi.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate in domeniul economic si financiar contabil