Angajam mecanic,electrician,vopsitor auto

Vio Transgrup Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Examinarea, repararea, intretinerea si toate lucrarile de reparatii mecanice legate de vehiculele din parcul auto;
• Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
• Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate;
• Respectarea normelor de protectie a muncii si PSI;
• Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei.

CERINTE

Cerinte:
• Experienta in domeniu;
• Punctualitate si seriozitate;
• Spirit de echipa;
• Calitati comunicative;
• Sa lucreze independent si sa fie responsabil pentru ceea ce lucreaza.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba;
• Salariu fix + bonusare corecta din realizari;
• Conditii de lucru foarte bune;
• Transport gratuit din Targoviste la si de la service-ul auto care se afla in loc.Ungureni.