Agent turism la Targoviste

Sc Tabita Tour Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
Gestionarea unui portofoliu de clienti
- dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.
Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate.
Atingerea targetului de vanzari lunar;

CERINTE

-Candidatul trebuie sa aiba studii medii sau superioare( de specialitate in domeniul turismului reprezinta un avantaj) dublate de un certificat care sa ateste absolvirea unui curs de specialitate in turism. De asemenea, este binevenit un nivel avansat al limbii engleze si/sau franceze. Aptitudini de lucru în echipa, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitiva, rezistenta la stres.
De asemenea, persoanele care detin permis de conducere categoria B au un avantaj.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si extern