AGENT DE VANZARI

S.C.LACTATE NATURA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari—preluare comenzi, promovare produse;
Realizarea planurilor de vanzari in zona alocata;
Mentinerea nivelului minim al creditelor in piata;
Încasare contravaloare marfa;
Mercantizarea produselor companiei;
Rapoarte conform procedurilor interne

CERINTE

Candidatul ideal are foarte bune abilitati de comunicare si ascultare;
Bune abilitati de relationare;
Putere de convingere;
Disponibilitate pentru activitate de teren;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Dinamic si motivat;
Experienta anterioara in vanzari constituie avantaj
Carnet de conducere categoria B.

S.C. LACTATE NATURA S.A. este cea mai mare fabrică de prelucrare a laptelui din judeţul Dâmboviţa, având ca obiect de activitate prelucrarea şi comercializarea, la nivel naţional a laptelui şi produselor lactate sub marca Natura.