Agent vanzari

PARA DISTRIBUTION GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei parafarmaceuticelor;
Urmarirea trendului pietei farma;
Colectare de informatii legate de piata parafarmaceutica;
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii de vanzari;
Negociere cu clientii potentiali;
Mentinerea relatiei cu clientii actuali;
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc;
Urmarirea vanzarilor catre beneficiar si incasarile acestora;

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Permis de conducere: categoria B;
Experienta relevanta intr-un mediu competitiv;
Capacitate de organizare si planificare;
Persoana dinamica;
Disponibilitate pentru deplasari in tara;
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres;
Cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel);
Bune abilitati de comunicare si interrelationare;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa.

Infiintata in anul 2003, S.C. Para Distribution Group S.R.L. se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale.

Compania noastra va pune la dispozitie produse parafarmaceutice, plante medicinale, suplimenti nutritivi, vitamine, cosmetice precum si produse de uz medical. Firma noastra are un personal de 60 angajati. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostri de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate.

Punand accent pe calitatea produselor si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor dumneavoastra suntem siguri ca veti fi multumit de serviciile noastre.

Experienta Para Distribution Group, relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

Compania noastra este gata sa va ajute, nu ezitati sa ne contactati pe site-ul nostru: www.pdg.com.ro