Administrator de retea

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare, configurare si mentenanta servere Web, FTP, mail, DNS, Zentyal;
Configurare routere Cisco;
Mentenanta, instalare si configurare retele VPN;
Instalare, configurare si mentenanta servere Linux, Windows Server 2012;
Instalare sisteme de operare pe statii de lucru si configurare aplicatii pe statii de lucru;

CERINTE

Studii superioare: politehnice sau economice şi cursuri de administrator reţea;
Cunostinte generale hardware ( servere, statii de lucru, medii de stocare, imprimante, switchuri, routere, camere video);
Cunostinte de baza Mysql ;
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa, prime de performanta.

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste face parte din reteaua CREDITCOOP, avand o îndelungata traditie în judetul Dambovita asigurand pentru membrii asociati, pentru alte persoane fizice si juridice care au domiciliul sau sediul social în razele lor de operare, serviciile bancare de care au nevoie.

Principalele activitati pe care le realizeaza Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste constau in atragerea disponibilitatilor banesti ale acestora sub forma depunerilor pe termen precum si in frucificarea acestor sume cu precadere in acordarea de credite catre membrii asociati.