Frezori CNC

SC AXIST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Stabilirea metodei de frezare, pregatirea frezei, programeaza prin interfata controllerului masinii;
- Pregatirea magaziei de scule, etc;

CERINTE

Cerinte:

- Constituie un avantaj cunoasterea controllerelor Haas sau Fanuc;
- Cunostinte desen tehnic;
- Minim scoala profesionala;
- Experienta in productie, preferabil in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere;
- Cunoasterea instrumentelor si aparatelor de masura si control;
- Persoane adaptabile, dispuse la optimizarea lucrului in echipa;
- Seriozitate, profesionalism, interes de dezvoltare profesionala;
- Disponibilitate pe termen mediu si lung;
- Candidatul va fi apt din punct de vedere medical;
- Disponibilitate la lucrul in schimburi;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix atractiv, negociabil functie de experienta;
- Bonuri de masa;
- Bonificatii periodice la depasirea targetului de productie;

DESCRIEREA FIRMEI

www.axist.ro