Oportunitate de job in Swaziland ( zidar, zugravi, dulgheri, instalator, electrician sudor

Mbsp Romania

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Excelente abilități de relaționare interpersonală, orientare către pacient;
- Fără antecedente penale (se cere cazier judiciar);
- Clinic sănătos;
- Cunoștințe de limba germana A2 - B1(nivel conversational);
- Carnet de conducere - categoria B este un plus

CERINTE

- Să se prezinte la locul de muncă la orele stabilite pentru începerea activităţii;
- Să aibă un comportament şi limbaj civilizat faţã de persoana cu care lucreaza;
- Să dea dovadă de amabilitate, răbdare și înțelegere față de angajator
- Să manifeste spirit de observatie,sa termine lucrarea la timp
- Să respecte sarciniile
- Să asigure buna desfasurare a lucrari ..

BENEFICII OFERITE

CHF 30.00- CHF 32.00 pe oră, plus CHF 15,00 alocația zilnică de prânz

Se cere referinte de la ultimele doua locuri de munca.
Test de limba germana .

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de Recutare

www.mbsp.ro