SUDOR MIG MAG,SUEDIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Se lucreaza pe șantiere de construcții.

Salariu NET: aproximativ 670 euro pe săptămâna

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire
-Se lucreaza in medie 47 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asigurata GRATUIT DE ANGAJATOR
-Costul transportului pana in Suedia este suportat de angajator
-Costul transportului de la cazare la locul de munca este plătit de ANGAJATOR
-Angajatorul oferă GRATUIT un bilet de avion către -România odată la 12 săptămâni
-Ore suplimentare ,
Concediu plătit,

CERINTE

-Obligatoriu: Diploma de Calificare
-Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
-Experienta pe un post similar
-Experienta internaționala constituie un avantaj
-Deținerea VCA, cardul de siguranță din Danemarca, cardul CSCS din Regatul Unit, carnetul de securitate irlandez sau alte carduri europene de securitate, constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal