Sudor MIG MAG SI TIG, Suedia , Salariul brut :164 SEK/15 .55 Euro Brut pe or

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Sudor MIG MAG SI TIG
Tara : Suedia

Poziții disponibile: 4
Locul de munca: Fabrica de camioane, se sudează metal alb și negru pana 3 cm grosime
Salariu BRUT : 164 SEK/15 .55 Euro Brut pe ora

Ce oferă Angajatorul :
Perioada contractului: nedeterminata, contract subcontractor-persoana fizica autorizata
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,

Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT 2 persoane in camera,
Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat din 2 salarii

CERINTE

Ore suplimentare ,
Condiții de recrutare:
Cunostinte medii de limba engleza scris și vorbit
Experienta pe poziția de Sudor
Ce trebuie sa faceți???

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.