Soferi TIR

Gator Personal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sc Gator Personal Srl, prestator servicii transport - distributie, angajeaza urgent 3 soferi Tir pentru Suedia cu experienta min. 2 ani. Perioada de lucru este de min. 8 saptamani cu 2 acasa.

Candidatul ideal:
-Experienta la firme ca: Waberrer`s, Kim Johansen, Kurt Beier, etc.
-Conduce camion de mare tonaj in conditii de siguranta si promptitudine in livrarea marfurilor pe teritoriul Europei,
-Foloseste timpul de condus eficient
-Respecta reguli de circulatie si legislatia programului de condus
-Respecta colegii si colaboratorii

CERINTE

-experienta min.1 an in domeniu
-Permis cat. B C E
-Driver qualification card
-Tahocard
-ADR
-Limba engleza sau germana conversational

BENEFICII OFERITE

Contract de Munca
Salariu fix lunar incepand de la 1500 euro net
Asigurare medicala, echipament, telefon
Transport platit 3 ori/an

Gator Personal Srl este o firma prestatoare de servicii , cu personal profesionist,avand parteneri de afaceri firme de Transport din Suedia.