Soferi Profesionisti pentru Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA
SOFERI PROFESIONISTI PENTRU

Suedia

NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Oferta:
• Angajare in Romania pe perioada nedeterminata
• Contact pe perioada nedeterminata
• Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana.
• Programul de munca va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu.
• Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit).
• Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE in vigoare.
• Marcile camioanelor pe care se lucreaza sunt: Volvo, Mercedes, Scania, Daf, Iveco, etc.
• Cazarea se face in camion
• Masa este responsabilitatea dumneavoastra
• Veti primi echipament de serviciu: telefon de serviciu, bocanci, manusi, geaca de protectie
• Va trebui sa transportati marfa in Europa

• Pachet salarial :
Salariul lunar : 1500 euro net, este compus din :
• Salariul de 966 Roni Brut pe luna , aferent contractului de munca inregistrat in Romania

• Diurna este de 45 Euro pe zi
• Dupa prima perioada de 8 saptamani, salariul se majoreaza la 1600 euro net/luna
• Asigurare Allianz Voyage de calatorie
• Asigurare Allianz Group Protect
• Transportul cu avionul de 3 ori pe an tur-retur Budapesta-Malmo,
Bucuresti -Malmo

CERINTE

Conditii de selectie:

Sa aveti experienta de cel putin 2 ani in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat), experienta pe rutele din Tarile Scandinave reprezinta un avantaj
Se transporta coletarie si marfuri ADR (detergenti, parfumuri, produse chimice, farmaceutice, etc.)
Sa aveti categoriile C+E
Certificat ADR pentru marfuri generale si marfuri periculoase
Card digital tahografic
Atestatul de transport marfa (Driver Qualification Card)
• Cunostinte medii de limba engleza
• Experienta la imbarcare pe ferry-boat

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal