SOFERI PROFESIONISTI C+E IN SUEDIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: pe tot teritoriul Suediei

OFERTA SALARIALA:
1800 EUR net/luna ( pentru EN B1 )
Programul de lucru este conform reglementarilor din acest domeniu
Contract de munca semnat in Romania, cu detasare pe Suedia, incheiat initial pe o perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata sau tot pe 3 luni, in functie si de preferinta candidatului
Cazarea este in cabina TIRului, este posibilitatea de a opri in parcarile speciale pentru TIRuri sau la 1-2 saptamani sa mearga candidatul la garajele firmei unde are facilitati pentru a spala hainele, a gati, a dormi

BENEFICII:
Plata transportului pentru deplasarea in Romania dupa primele 3 luni de munca

CERINTE

CERINTE:
Experienta profesionala anterioara pe comunitate min. 2 ani
Cunoasterea limbii engleza nivel mediu (B1 )
Permis auto C+E
Card tahograf
ADR
Atestat profesional de marfa
Cazier curat si fara antecedente rutiere

RESPONSABILITATI:
Transport marfa din diverse porturi la clienti, in conditii de siguranta
TIR-ul este cu prelata
Ajutor la incarcare/descarcare marfa - doar daca se cere din partea clientului

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0740 644 175 / 0720 878 151 / 0729 313 993 sau pe email la office@job4life.ro

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.