Sofer C+E, Suedia

SC Gator Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- experienta min. 1 an in comunitate;
- conduce camion de mare tonaj in conditii de siguranta si promptitudine in livrarea marfurilor pe teritoriul Europei;
- foloseste timpul de condus eficient;
- respecta reguli de circulatie si legislatia programului de condus;
- respecta colegii si colaboratorii.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta 1 an in comunitate
- Permis cat. B C E
- Driver qualification card
- Tahocard
- ADR obligatoriu
- Aviz medical si psihologic
- Limba engleza sau germana conversational
- Seriozitate si profesionalism.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- 1500 Euro salariu;
- Contract de munca;
- posibilitate de marire a salariului dupa 6 luni si 1 an;
- Transport aerian Budapesta-Malmo sau Bucuresti Malmo 3/an tur-retur;
- Asigurare medicala Allianz Voyage in scopul: munca-transporturi rutiere;
- echipament protectie: manusi, bocanci, haina reflectorizanta;
- telefon de serviciu;
- NU SE PERCEPE COMISION DE ANGAJARE.

Suntem o firma mica din Mures si ne ocupam cu angajarea personalului calificat pentru servicii de transport,avand parteneri firme transport din Suedia.Momentan avem 20 angajati si suntem in continua crestere.