Recrutam sudori TIG pentru tarile nordice

Nidab Produktion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a aplica, va rog sa trimiteti CV in limba engleza la adresa de email: cf@nidabproduktion.se

Limba engleza nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

CERINTE

- autorizatie 141 EN 287-1 pentru inox sau fier carbon
- experienta in domeniu minim 4 ani
- calificare in domeniu (sudor)

BENEFICII OFERITE

- transport
- cazare
- uneori si mese (in functie de oferta)

Salariul se discuta la interviu.

Nidab Produktion este o companie suezeda cu sedii in Suedia, Norvegia si Romania (Galati). Domeniul nostru de activitate il reprezinta recrutarea si plasarea fortei de munca partenerilor nostri din Norvegia, Suedia si Finlanda din domeniul industriei petroliere si navale.

In prezent recrutam:
- lacatusi constructori navali, tubulatori navali, mecanici navali, sudori navali cu autorizatie EN 287-1 (111/136/141) ;
- inspectori NDT cu autorizatie SS-EN 473 ;
- instalatori tehnico-sanitari;
- ingineri in domeniul naval;

Pentru a aplica, va rog sa trimiteti CV in limba engleza impreuna cu copie dupa diploma de calificare la adresa de email: cf@nidabproduktion.se

Tel: 0374 954 181
Website: www.nidabproduktion.se