Medic Specialist Radiolog -In Sudul Suediei- experienta in RMN

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ofera angajatorul:

• O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumentele de lucru inainte de inceperea cursului
• Curs de limba suedeza pe o perioada cuprinsa intre 3-6 luni, pe perioada cursului aveti cazare, transport gratuit , carti si de asemenea o bursa de 10 000 SEK pe luna
• Perioada contractului- permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungi
• Salariul 50000 k SEK, 5000 euro care inseamna un salariu net de 4000 euro pe luna pentru primele 6 luni dupa care salariul poate fi intre 55 000 si 70 000 SEK in functie de performantele fiecarui candidat
• Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana
• Asigurari sociale si medicale
• Suport pentru relocare
• Transportul pana in Suedia dupa curs platit de catre angajator- 30 000 SEK
• Concediu platit,

CERINTE

Conditiile impuse de angajator :

• Trebuie sa aveti diploma de medic specialist
• Experienta minimum 3 ani ca si medic specialist,
• Cunostinte de limba Engleza nivel B2,
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.