Medic Specialist Dermatologie si Venerologie,Locatie : Kalmar, Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Medic Specialist Dermatologie si Venerologie
Tara: Suedia

harta_politica_Suedia

Locație : Västervik ,Kalmar,

Poziții disponibile: 4
Locul de munca: Spital Public

Salariu BRUT : intre 60.000-70.000 SEK pe luna (Coroane Suedeze.)

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata cu 6 luni perioada de proba
Vizita personala in Suedia , care face parte din procesul de interviu, costul de transport si cazare este finanțat de angajator.
Curs de limba suedeza de 6 luni, un sprijin financiar in timpul cursului (suma este subiect de negociere)
Ajutor informal in timpul cererii de licența suedeza pentru a practica, supravegherea procesului
Asistenta pentru integrare (asistenta in înregistrarea la autoritatea fiscala, deschiderea contului bancar etc.)
Asistenta in organizarea relocarii si căutarea unui apartament
Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare asigurata de angajator plătita de candidat
Bilet de avion plătit de angajator
Concediu plătit

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Medic Specialist
Experienta minimum 2 ani de zile ca si Medic Specialist Dermatolog
Cunostinte de dermatoscopie , a bolilor de piele si a procedurilor chirurgicale mici.
Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
Capacitatea de a lucra atât independent cat si într-o echipa multidisciplinara
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Ce trebuie sa faceți???

Pasul 1: – Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs

Oferim GRATUIT consultanta in pregătirea documentelor pentru înregistrarea la Colegiul Medicilor din Suedia.

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.