FERMA din SUEDIA selecteaza muncitori pentru agricultura

DANFIL COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

FERMA din SUEDIA selecteaza URGENT 4 muncitori in AGRICULTURA.

Principalele responsabilitati:
- culesul legumelor trebuie facut corect si dupa instructiunile precise primite de la supervizori;
- este un job solicitant fizic si care se presteaza pe orice vreme atmosferica;
- candidatii trebuie sa fie intr-o forma fizica buna, sa fie clinic sanatosi si sa aiba o puternica vointa de a muncii si o foarte buna atitudine in respectarea cerintelor muncii.
- orice intarziere sau absenta de la locul de munca trebuie anuntata si justificata de angajat;
- orice comportament inadecvat in legatura cu responsabilitatile muncii, colegi sau superiori poate conduce la concedierea angajatului si la incetarea contractului de munca;
- se vor respecta orice alte sarcini cerute de catre angajator;

CERINTE

Se cauta:
- 3 femei si 1 barbat;
- varsta intre 18-30 ani;
- nu sere limba straina
- se cere o persoana din patru sa vorbeasca engleza la nivel minim incepator;
- nu se cere experienta
- se cere seriozitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariu atractiv: 5,2 EURO/ora (se lucreaza aporoximativ 170 ore/luna - 30 zile); (aproximativ 800 EUR / luna);
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA (ferma ofera gratuit legumele).

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 250 EURO + TVA - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Danfil Company este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand situl nostru www.danfil-jobs.com.