Electromecanic cu experienta in instalatii industriale Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Electromecanic cu experienta in instalații industriale
Tara : Suedia

Locatie : Suedia
Pozitii disponibile: 3
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 20 euro brut pe ora, după achitarea taxelor este intre 11-12 euro net pe ora
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucrează in medie 40 de ore pe săptămâna,
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare : gratuita, asigurata de angajator
• Costul transportului este suportat de candidat
• Ore suplimentare ,
• Concediu plătit,

CERINTE

Condiții de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Electromecanic
• Cunoștințe medii de limba engleza scris si vorbit
• Experienta de minimum 5 ani pe poziția de Electromecanic in instalații industriale
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal