ASISTENTI MEDICALI - SPITAL PUBLIC DIN SUEDIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : ASISTENTI MEDICALI
Tara : Suedia
Locatie :
Locuri disponibile: 100
Locul de munca: Spital Public
Salariu : Minimum 1500 euro NET
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
Curs de limba suedeza la Budapesta oferit gratuit .Cursul dureaza 5 luni .
- Se ofera bursa de studiu de 400 Euro pe luna (netto)
- Cazare Gratuita la Budapesta pe perioada cursului
-Bilet de avion gratuit dus intors( la inceputul cursului si la final )

• Salarizarea minimum 1500 euro net pe luna
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist absolvent dupa 2007
• Minimum 2 ani de zile experienta in SPITAL
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.