Asistent Medical Generalist Suedia

Medica Personal Bemanning

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cine esti tu :
• Absolvent de studii superioare/cursuri specializate/scoala sanitara de asistent medica lfinalizate cu examen de licenta;
• Persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta;
• Capacitate de planificare si organizare;
• Orientarea catre satisfacerea nevoilor pacientilor si catre rezultate;
• Cunostinte limba engleza - nivel mediu.

CERINTE

Aplicati la adresa de mail:
lucyn79@hotmail.com
tel:+46762881379

BENEFICII OFERITE

-Locurile de munca sunt in regim full¬time (cel putin 40 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare)
- va insotim si va sustinem pe durata interviului de angajare
- ne ocupam de obtinerea dreptului de libera practica astfel incat sa puteti incepe munca cat de repede posibil.
- beneficiati de curs al limbii suedeze medicale, in Bucuresti plåtit de compania noastrå.
- va oferim de locuri de munca in spitale si policlinici
-ne ocupåm de actele necesare pentru migrare in Suedia
- aveti locuinta garantatå pe toatå perioada contractului
- oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente.

-Salariu foarte bun -Angajarea se face cu carte de muncå

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare cadre medicale