Agentie de Recrutare Business Activ Consult / Locuri de munca pentru Medici Specialisti Medicina de Familie Suedia si Norvegia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Locatia: Suedia
Specializari:

Ce ofera angajatorul:

• O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumentele de lucru inainte de inceperea cursului
• Curs de limba suedeza pe o perioada cuprinsa intre 3-6 luni, pe perioada cursului aveti cazare, transport gratuit , carti si de asemenea o bursa de 10 000 SEK pe luna
• Perioada contractului- permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungi
• Salariul 50000 k SEK, 5000 euro care inseamna un salariu net de 4000 euro pe luna pentru primele 6 luni dupa care salariul poate fi intre 55 000 si 70 000 SEK in functie de performantele fiecarui candidat
• Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana
• Asigurari sociale si medicale
• Suport pentru relocare
• Transportul pana in Suedia dupa curs platit de catre angajator- 30 000 SEK
• Concediu platit,

CERINTE

Tara :Norvegia
Locatie : toate locatiile
Pozitii disponibile: 20
Locul de munca: Spital Public
Salariu : Intre € 70.000 si € 120.000 euro pe an
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucreaza in medie intre 37,5- 40 de ore pe saptamana, veti avea in jur de 15-20 de pacienti pe zi.
• Curs de limba Norvegiana sustinut pe Skype , pe o perioada de 5-8 luni
• O scurta calatorie in Norvegia pentru a vizita spitalul si orasul, aceasta calatorie va fi inainte de inceperea pe Skype
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit 5 saptamani pe an
• Bonusuri- prime de concediu,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.