Web Designer

SC INFO MEDIA WEB DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC INFO MEDIA WEB DESIGN SRL Suceava angajeaza Web Designer/ programatori, full time sau part time pentru creare site-uri de prezentare si magazine online, dezvoltare de aplicatii software desktop/ web.

CERINTE

- Cunostinte avansate de wordpress;
- Cunostinte medii/ avansate de CSS, HTML;
- Cunostinte medii Photoshop/ Corel Draw/ Illustrator;
Preferabil dar nu obligatoriu cunostinte medii de C# si ASP.NET, ASP.NET MVC si Entity Framework;
- Cunostinte medii/ de limba engleza;
- Seriozitate;
- Creativitate;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, motivant, bonusuri in functie de realizari;
- posibilitati de invatare si avansare profesionala;
- mediu de lucru placut;
- telefon serviciu, masina pentru deplasari in interes de serviciu.

CV-urile se pot trimite pe adresa suceava.info@gmail.com

Realizam pagini web, servicii webdesign, optimizare SEO, spoturi publicitare, realizare soft-uri la comanda, publicitate media, software, programare php, realizare foto si video, presa scris, presa online.