STAER angajeaza CONSILIER VANZARI si MONTATORI MOBILA

CASTILLO MOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Castillo Mob - partener STAER angajeaza CONSILIERI VANZARI si MONTATORI MOBILA pentru magazinul de care se va deschide in curand in Suceava. Se ofera salarizare atractiva + bonuri de masa + bonusuri in functie de realizari. CV-urile se trimit prin email la botosani@staer.ro sau castillomob@yahoo.com.

CERINTE

- studii medii sau superioare
- experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera salarizare atractiva + bonuri de masa + bonusuri in functie de realizari

Castillo Mob SRL partener STAER este o firma formata dintr-un colectiv tanar, dinamic si calificat, specializat in vanzarea si montarea de mobilier clasic si modern, destinat consumatorilor care doresc produse de calitate europeana la preturi accesibile. Firma noastra comercializeaza o gama larga de mobilier pentru dormitor, bucatarii la comanda, sufragerii si living-uri, canapele si coltare, mobila clasica din lemn masiv si MDF, dresing-uri si mic mobilier la comanda. Colectiile noastre nu propun doar design de ultima ora ci si stil, rafinament, eleganta si calitate la cele mai mici preturi.