Operator PC

Ecuator Coffee Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:
- Gestionare baza de date (clienti, informatii);
- Preluarea de informatii de la colegi si introducerea in baza de date;
- Emiterea de rapoarte si analize la solicitarea superiorilor;
- Sustinerea proceselor de prelucrare electronica a datelor;
- Indentificarea neconcordantelor si informarea superiorii.

CERINTE

Ce vrem de la tine:
- Cunostinte de utilizare PC, pachetul office, browsing internet, acumulare date.
- Abilitati de dactilografiere pe PC
- Abilitati de navigare rapida si eficienta pe internet
- Dorinta de a castiga bine, spirit antreprenorial;
- Bine organizat, meticulos, corect, serios, cinstit, responsabil, loial si ordonat;
- Spirit de echipa;
- Sa utilizezi si sa respecti standardele companiei;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial atractiv in functie de rezultate;
- Instruire initiala si periodica facuta de specialisti;
- Oportunitati de promovare;

DESCRIEREA FIRMEI

Operare automate de cafea