Operator Macara cu Greifer

SC ECO HEAT IMPEX SRL -D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea operatiilor de incarcare a materialului lemnos in utilaj prevazut cu greifer

- asigura exploatarea macaralei in conformitate cu instructiunile producatorului
- asigura lucrarile de mantenanta , intretinere si revizie , precum si la toate verificarile tehnice care se efectueaza la macaraua pe care o manevreaza
- verificarea si mecanismelor de actionare a macaralei si integritatea partilor componente a acesteia

CERINTE

Se cere :
- calificare automacaragiu grupaA - constituie avantaj
- cunostinte si abilitati privind manevrarea macaralelor si a graiferelor , precum si cunostinte de legislatie rutiera
- posesor autorizatie ISCIR
- limba engleza si/ sau germana - obligatoriu - nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- salariu atractiv
- contract de munca
- decontare transport , daca este cazul
- cazare , daca este cazul
- bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Provider and suport for biomass