Operator Call Center limba germana

Pylon Interim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferirea de informatii tehnice si comerciale tuturor clientilor existenti dar si persoanelor interesate de serviciile pe care compania le ofera pe piata;
Interactiune telefonica cu abonatii si potentialii clienti ai companiei.

CERINTE

Cunostinte generale despre calculatoare, tablete, smartphone-uri;
Vorbitor fluent de limba germana si engleza obligatoriu;
Reprezinta un avantaj experienta anterioara in lucrul cu clientii sau experienta anterioara in call-center;
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea conversatiilor cu clientii;
Cunostiinte de operare a calculatorului (Windows, MS Office).

BENEFICII OFERITE

Training de formare specializat 3 saptamani, pentru care se acorda un Certificat de formare profesionala.

Agentia Pylon Interim activeaza in domeniul resurselor umane, oferind servicii specializate, privind recrutarea, selectia, administrarea si plasarea de personal, companiilor interesate de forta de munca.