Operator baze de date- Suceava- Nordexim Coffee

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza baza de clienti cu caracteristicile aferente

- Introduce datele din documentele preluate in sistemul informatic;
- Verifica corectitudinea datelor din facturile emise din facturile emise catre clienti si primite de la clienti;
- Intocmeste, contabilizeaza si verifica lunar documentele fiscale emise;
- Intocmeste componente ale soldurilor conturilor;
- Inregistreaza si prelucreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor de marfa;
- Raspunde de corectitudinea datelor raportate;
- Raspunde de realizarea calitativa si in termen a lucrarilor;
- Raspunde de realizarea obiectivelor individuale.

CERINTE

- experienta minim 2 ani in domeniul contabilitatii primare;
- studii medii (studii superioare constituie avantaj);
- orientare catre rezultat;
- cooperare si spirit de echipa;
- deschidere catre initiativa;
- atentie la detalii;
- abilitati de prioritizare;
- capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist si competitiv
- oprtunitati de training si dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.