Operator automate Doncafe

Ecuator Coffee Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite
- Gestionarea relatiei cu clientul atat din perspectiva vanzarii cat si a incasarii;
- Rezolvarea prompta a solicitarilor venite din partea clientilor;
- Respectarea rutelor zilnice de vizitare stabilite;
- Efectuarea mentenantei la aparatele de cafea ;
- Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi transmisi prin schema de bonus sau alte instrumente de lucru si a altor obiective stabilite;
- Identificarea oportunitatilor de piata in vederea amplasarii de aparate, contributia la dezvoltarea zonei si extinderea portofoliului de clienti.

CERINTE

- Bun conducator auto, permis categoria B;
- Dorinta de a castiga bine, spirit antreprenorial;
- Bine organizat, meticulos, corect, serios, cinstit, responsabil, loial si ordonat;
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Buna orientare in spatiu;
- Fire energica, entuziasta, dinamica, punctuala, motivata si cu spirit de initiativa;
- Spirit de echipa;
- Prezenta placuta si ingrijita;
- Sa utilizeze si sa respecte standardele companiei;
- Detinerea unor cunostinte tehnice reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv in functie de rezultate(incepand cu 400 EUR!);
- Instruire initiala si periodica facuta de specialisti;
- Oportunitati de promovare;
- Masina si telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Operare automate de cafea