Inginer rezident - Suceava

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizarea lucrărilor
Organizarea personalului pentru a răspunde stadiului lucrărilor
Delegarea de sarcini şi monitorizarea indeplinirii activitatilor,
Tinerea evidenţei activităţilor de pe şantier,
Verificarea şi revizuirea rapoartelor lunare,
Evaluarea incadrării in calendarul lucrărilor.

CERINTE

Diplomă universitară în inginerie civilă/instalaţii
Cunoştinţe solide de limba engleză
Min. 10 ani experienţă profesională
Experienţă extinsă în gestionarea proiectelor şi în administrarea contractelor FIDIC sau a altor contracte asemănătoare pentru cel puţin două proiecte
Experienţă extinsă în proiectarea şi supervizarea lucrărilor de construcţie pentru cel puţin două proiecte
7 ani experienţă în supervizarea activităţilor de construcţie pentru infrastructura de alimentare cu apă şi de canalizare
Experienţă în cel puţin două proiecte ale CE sau proiecte similare ale Instituţiilor Financiare Internaţionale
Minim 3,5 ani experienta profesionala ca Inginer rezident

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.